Bodelan

МІСЬКИЙ ГОЛОВА

Україна, 65004, Одеса, пл.Думська, 1
Тел: (0482) 25 00 39, Факс: 222 274

№ 03-34/791
30. 05. 01.

Головному диригенту і
художньому керівнику,
заслуженому артисту України
пану Хобарту Ерлу

Шановний Маестро!

Як кажуть в Одесі, нам значно повезло з Хобартом Ерлом. На щастя, Вам також повезло із нами – слухачами та шанувальниками Вашого яскравого, багатогранного таланту музиканта.
Ось уже 10 років Ви керуєте Одеським державним філармонійним оркестром. Багато було сказано музичними критиками про Ваші успіхи, майстерність, працьовитість. Ви створили в Одесі філармонійний оркестр світового класу. Завдяки Вашій невпинній енергіі він виступає у найпрестижніших концертних залах світу, пропагуючи музику українських композиторів. Яскрава та чаруюча гра оркестра під Вашим керівництвом насолоджує слух, зачаровує глядача дивною злагодженістю звука, силою й елегантністю виконання.
Навколо Вас завжди броунівський рух. До здійснення своїх проектів Ви вмієте усіма мислимими й не мислимими способами залучити велику кількість людей, примушуєте їх повірити у свої сили та можливості.
Хочеться побажати Вам – чудовому, талановитому музиканту, здоров’я та щастя, добробуту, подальших творчих успіхів у славу нашого рідного міста і України.

Р. Боделан