Національний Одеський Філармонійний Оркестр

Головний диригент и художній керівник
Народний артист України

ХОБАРТ ЕРЛ

I скрипки
в.о. концертмейстера
Галина Жукова
Кирило Марків
Лариса Могилевська
Микола Бердичевський
Андрій Лістовський
Олена Тімкова
Олена Желязко
Юлія Юдицька
Людмила Храмова
Аїда Ерл
Антон Ткаченко
Олеся Ткачук
Яна Лаврущенко
Юлія Соколова
Ганна Филипович

II скрипки
Леонід Піскун
Ганна Голубятнікова
Людмила Кузнецова
Віктор П’ятигорець
Наталя П’ятигорець
Аліна Живкова
Лариса Випріченко
Ганна Віхрова
Ганна Кравченко
Едуард Талько
Євген Талько
Тетяна Данилова
(заслужена артистка України)
Ольга П’ятигорець

Альти
Ія Комарова
(заслужена артистка України)
Григорій Завгородній
Катерина Коршомна
Софія Орловська
Світлана Бубнова
Уляна Филипович
Ігор Гринчишин
Тетяна Ковальчук
Олег Селіханович

Віолончелі
Максим Дєдіков
(заслужений діяч мистецтв України)
Валерій Казаков
Ірина Юрченко
Євген Довбиш
Катерина Вихрист
Ірина Чернякова
Артем Калуцький
Вікторія Фортученко
Олександра Дідик
Людмила Карецька

Контрабаси
Володимир Чекалюк
(заслужений артист України)
Микола Шахов
Віталій Дідик
Антон Марченко
Денис Іщенко
Максим Кондратьєв
Олександр Шагов
Олександр Шевчук

Василь Федоров

Флейти
Надія Дульдієр
Анастасія Лазутіна
Павло Доронін

Гобої
Тарас Нестер
Володимир Дикий
Антон Літовченко
Євгеній Єрьоменко

Кларнети
Юрій Гаяць
Василь Бабухівський
Ігор Юзвак

Фаготи
Андрій Семака
Дмитро Покалюк
Іван Грицюк
Володимир Ухов

Валторни
Валерій Апостол
Степан Апостол 
(заслужений артист Грузії)
Михайло Чорпіта
Святослав Кузьменко
Вадим Вільчинський
Ілля Матусевич
Олександр Піта

Труби
Сергій Іщенко
Тарас Гуцуляк
Олег Семерюк
Рідван Аріфов

Тромбони
Віктор Росада
Андрій Цуканов
Дмитро Ширмовський
Денис Животівський

Туба
Віктор Самойленко

Ударні
Святослав Янчук
Віктор Клименко
Вячеслав Данилов
Богдан Майброда
Сергій Раздорожний
Даніель Кастро-Семіонова

Арфа
Ольга Яковлева

Генеральний директор
Іван Іванович Косяченко

Заст. генерального директора 
Олександр Перепелиця

Пом. генерального директора 
Світлана Саханова

Пом. художнього керівника
Тетина Муляр

Зав. постановочною частиною
Микола Шевчук

Бухгалтерія
Марія Кудрявцева
Алла Онищенко
Олена Луценко

Бібліотекарка
Вікторія Ткаченко

Технічний персонал
Олександр Скрипніков
Валерій Забара
Віталій Кудрявцев
Андрій Циганков