Національний Одеський Філармонійний Оркестр

Головний диригент и художній керівник
Народний артист України

ХОБАРТ ЕРЛ

I скрипки
в.о. концертмейстера
Галина Жукова
Кирило Марків
Лариса Могилевська
Микола Бердичевський
Андрій Лістовський
Олена Тімкова
Олена Желязко
Юлія Юдицька
Людмила Храмова
Аїда Ерл
Антон Ткаченко
Олеся Ткачук
Яна Лаврущенко
Юлія Соколова
Ганна Филипович

II скрипки
Леонід Піскун
Ганна Голубятнікова
Людмила Кузнецова
Віктор П’ятигорець
Наталя П’ятигорець
Аліна Живкова
Лариса Випріченко
Ганна Віхрова
Ганна Марченко
Едуард Талько
Євген Талько
Тетяна Данилова
(заслужена артистка України)
Ольга П’ятигорець
Ганна Кравченко

Альти
Ія Комарова
(заслужена артистка України)
Григорій Завгородній
Софія Орловська
Федір Кононенко
Світлана Бубнова
Уляна Филипович
Ігор Гринчишин
Тетяна Ковальчук
Олег Селіханович
Олена Базан
Катерина Коршомна

Віолончелі
Максим Дєдіков
Валерій Казаков
Ірина Юрченко
Марта Кучимова
Євген Довбиш
Катерина Вихрист
Артем Калуцький
Вікторія Фортученко
Вікторія Карпова
Олександра Дідик
Ірина Чернякова
Владислав Долгієр
Людмила Карецька

Контрабаси
Володимир Чекалюк
(заслужений артист України)
Віталій Дідик
Антон Марченко
Денис Іщенко
Максим Кондратьєв
Олександр Шагов
Олександр Шевчук
Сергій Железняк

Флейти
Анастасія Звеліндовська
Павло Доронін

Гобої
Уляна Макєєва
Володимир Дикий
Антон Літовченко
Євгеній Єрьоменко

Кларнети
Юрій Гаяць
Дмитро Рудько
Ігор Юзвак
Андрій Сломінський

Фаготи
Андрій Семака
Дмитро Покалюк
Іван Грицюк
Володимир Ухов

Валторни
Валерій Апостол
Степан Апостол
(заслужений артист Грузії)
Михайло Чорпіта
Святослав Кузьменко
Олександр Морозович
Вадим Вільчинський

Труби
Сергій Іщенко
Тарас Гуцуляк
Олег Семерюк
Рідван Аріфов
Ігор Каримов

Тромбони
Віктор Росада
Андрій Цуканов
Дмитро Ширмовський
Денис Животівський

Туба
Віктор Самойленко

Ударні
Святослав Янчук
Віктор Клименко
Вячеслав Данилов
Олександр Кузовенков
Богдан Майброда
Сергій Раздорожний
Даніель Кастро-Семіонова

Арфа
Ольга Яковлева

Генеральний директор
Іван Іванович Косяченко

Зас. генерального директору
Світлана Баркер

Пом. генерального директору
Світлана Саханова

Пом. художнього керівника
Юлія Шевченко

Кер. музичної частини
Олександр Перепелиця

Музичний редактор
Наталія Любенко

Зав. постановочною частиною
Микола Шевчук

Начальник відділу кадрів
Сергій Криворучко

Бухгалтерія
Марія Кудрявцева
Алла Онищенко
Олена Міхова
Олена Луценко

Адміністратори
Тетяна Бондарчук
Ольга Каменкова

Бібліотекар
Вікторія Ткаченко

Технічний персонал
Віктор Шум
Олександр Скрипніков
Валерій Забара
Віталій Кудрявцев
Вадим Монастирський